Regulamin Ulicznego Biegu Papieskiego

strona www: http://www.liceumjp2glowno.pl/

II cel imprezy

1. popularyzacja biegania, jako najprostszej formy ruchu

2. zbiórka publiczna na rzecz Stypendystów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”

3. promocja Miasta Głowna

III Termin i miejsce biegu

1. bieg odbędzie się 10 października 2015 roku (sobota),

2. start biegu o godz. 12.00 spod Kościoła św. Jakuba Apostoła w Głownie

3. meta biegu przy Kościele św. Jakuba Apostoła w Głownie

4. biuro biegu przy linii startu, na wysokości Kościoła św. Jakuba Apostoła w Głownie, ul. Łowicka 7/11

IV Trasa

1. bieg odbędzie się dla wszystkich uczestników na jednym dystansie : ok 2 km

2. start przy Kościele Św. Jakuba w Głownie ul. Łowicka 7/11; odcinek ul. Łowickiej do ul. Bielawskiej, ul. Zgierska (od ul. Bielawskiej do ul. Piątkowskiej); miejski teren rekreacyjny ul. Zgierska 8/10; promenada pieszo-rowerowa (wzdłuż zalewu Mrożyczka); ul. Młynarska (wzdłuż chodnika); Park im. Armii Krajowej (ul. Wąska, ul. Dworska) i bieg chodnikiem do mety przy Kościele św. Jakuba Apostoła w Głownie.

V Klasyfikacja

Bieg ma wymiar symboliczny i nie jest podzielony na kategorie wiekowe. Organizator nie klasyfikuje uczestników na poszczególnych miejscach za ukończenie biegu.

VI Zgłoszenia do biegu

Zgłoszenia będą przyjmowane od godz. 10. 00 w biurze biegu przy linii startu, na wysokości Kościoła Św. Jakuba Apostoła w Głownie ul. Łowicka 7/11 w dniu biegu tj. 10.10.2015 r.

VII Uczestnictwo w biegu

1. w dniu biegu od godz. 10.00 należy pobrać numer startowy oraz wnieść opłatę startową

2. każdy uczestnik wpłaca minimum 2 zł (dwa zł) i otrzymuje numer startowy

3. uczestnicy biegu mogą wnosić wyższe opłaty

4. w biegu mogą wystartować osoby pełnoletnie oraz osoby niepełnoletnie, które posiadają pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych

5. każdy zawodnik startuje na własną odpowiedzialność

6. organizator nie ubezpiecza zawodników

7. wpisanie się na listę startową przez zawodnika jest wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów weryfikacji a także dla celów marketingowych biegu.

8. każdy zawodnik ma obowiązek zapoznania się z regulaminem biegu i jego przestrzegania

9. pobranie numeru startowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu biegu

VIII Świadczenia dla zawodników:

1. zawodnicy, którzy ukończą bieg wezmą udział w losowaniu wartościowych nagród

2. organizator dla uczestników biegu zapewnia napoje oraz ciepły posiłek po biegu

3. zawodnicy w czasie biegu mają zapewnioną opiekę medyczną

IX Postanowienia końcowe

Zebrane pieniądze będą przeliczone w obecności 4-osobowej komisji, w skład której wejdą: Dyrektor Publicznego Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Głownie Pani Bożena Skorek-Paszyńska, Ks. dziekan dr Stanisław Banach proboszcz parafii św. Jakuba Apostoła w Głownie, nauczyciel Publicznego Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Głownie, uczeń – przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego Publicznego Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Głownie. Zebrana kwota zostanie przekazana przelewem na konto Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

Bieg odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

DYREKCJA, GRONO PEDAGOGICZNE I UCZNIOWIE PUBLICZNEGO KATOLICKIEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. JANA PAWŁA II W GŁOWNIE