Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 

PUBLICZNE KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II

...prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć...

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Pielgrzymka do Domaniewic 2015

Email Drukuj PDF

8 września 2015 roku zgodnie z tradycją, uczniowie naszego Liceum Katolickiego wyruszyli na pieszą pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych w Domaniewicach.Czas pielgrzymowania upłynął nam na wspólnym śpiewaniu, modlitwie i rozmowach. Wysłuchaliśmy też świadectwa naszego kleryka Dominika o jego powołaniu do kapłaństwa. Po przybyciu na plac pielgrzymkowy uczestniczyliśmy w sumie odpustowej. W święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Domaniewicach odbywają się dożynki parafialne, wielu parafian ubranych było e ludowe stroje łowickie. Mogliśmy podziwiać piękne wieńce dożynkowe. W czasie mszy ksiądz proboszcz pozdrowił nasze liceum, co sprawiło nam ogromną radość.Po zakończeniu uroczystości wróciliśmy do domu w pełni zadowoleni, że wspólnie przeżyliśmy wspaniałe duchowe chwile.