Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 

PUBLICZNE KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II

...prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć...

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Wycieczka do Kamionu

Email Drukuj PDF

W czwartek 17 września klasy II HO i II MB pojechały na wycieczkę do Ośrodka Szkoleniowego Służb Celnych w Kamionie. W ośrodku położonym na skraju Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, wysłuchaliśmy bardzo ciekawej pogadanki na temat narkotyków i dopalaczy. Dowiedzieliśmy się czym są te substancje i jakie są naprawdę niebezpieczne. Następnie dzięki pani instruktor Katarzynie Przepiórce obejrzeliśmy szkolenie psów. Zwierzęta pomagają celnikom w wykrywaniu papierosów i narkotyków w bagażach podróżnych i w kontenerach. Dowiedzieliśmy się w jaki sposób przebiega szkolenie psów. Poznaliśmy rasy psów przygotowywanych do tego typu pracy. Obejrzeliśmy pokaz zorganizowany przez odbywających szkolenie celników i wróciliśmy do szkoły pełni wrażeń i zadowoleni.