Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 

PUBLICZNE KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II

...prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć...

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej

Email Drukuj PDF

Dnia 24 września 2015 roku w Publicznym Katolickim Liceum Ogólnokształcącym w Głownie Odbyły się wybory  do Młodzieżowej Rady Miasta. Tym razem swój akces do kandydowania zgłosiły cztery osoby. W poważnej atmosferze  i przekonani o ważności swoich głosów uczniowie oddawali swoje głosy na wybranych kandydatów w lokalu wyborczym znajdującym się w sali historycznej. Ostatecznie komisja po przeliczeniu głosów stwierdziła iż na poszczególnych kandydatów oddano następującą liczbę głosów.

1.Arkitek Kacper – 44

1.Kotecki Kacper – 20

3.Lewandowska Weronika – 29

4.Majewska Natalia – 47

Wybranej dwójce gratulujemy i życzymy tylko dobrych pomysłów.