Historia Liceum

Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Głownie mieści się w jednym budynku wynajętym od Gimnazjum Miejskiego im. Jana Pawła II. Pierwszy nabór do Liceum rozpoczął się 1 kwietnia 2011 roku, a pierwsi uczniowie rozpoczęli nauki 1 września 2011 roku. Uroczysta inauguracja działalności szkoły przypadła na 19 września 2011 roku.

uroczysta inauguracja działalności Publicznego Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego

Dyrektorem Publicznego Katolickiego Liceum im. Jana Pawła II jest mgr Bożena Skorek-Paszyńska. Na co dzień nauczyciele, wychowawcy i dyrekcja szkoły podkreślają misję szkoły katolickiej, mówią o wartościach chrześcijańskich, starają się być dobrym przykładem dla swoich uczniów. Szkoła jest otwarta i przyjazna dla uczniów - najważniejsze jest dobro każdego ucznia.

Poprawiony: czwartek, 28 listopada 2013 08:23